DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ersan Şen “Ben Nolacam”

Yayınlanma Tarihi :
Ersan Şen “Ben Nolacam”

Ekranlardan tanıdığımız ve herşeyi bilen insan olarak bilinen Hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen tam Cumhurbaşkanı Adayı oluyordu ki gelen haberler en çok onu üzdü.

 

Geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programında İyi Parti’den teklif geldiği takdirde Cumhurbaşkanı Adayı olabileceğini söyleyen Prof. Dr. Ersan Şen, reklam arasında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile telefonda görüştüğünü açıklamıştı. Akşener ile Cumhurbaşkanlığı Adaylığı konusunda bir araya geleceklerini ve detayları konuşacaklarını yayında duyurmuştu.

 

Millet İttifakı’na geri dönen ve Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adaylığına onay veren İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu kararına en çok üzülen Prof. Dr. Ersan Şen oldu. Ersan Şen’in gelişmeler karşısında şaşkınlık yaşadığı ve bu süreçte bir süre ekranlardan uzak kalmak istediği iddia edildi.

 

Ersan Şen’in düştüğü durum Kemal Sunal’ın baş rolünü oynadığı “Çöpçüler Kralı” filmindeki bazı sahneleri akla getirdi. İşte o sahnenin Ersan Şen’in görseli kullanılarak hazırlanan bölümü. Linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP