DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Dile Kolay Tam 100 Bin Kişi

Yayınlanma Tarihi :
Dile Kolay Tam 100 Bin Kişi

Sivas Valiliği yaptığı başarılı çalışmaların sosyal medya hesaplarından paylaşılmasının karşılığını almaya devam ediyor. Bire bir vatandaşa dokunan Sivas Valiliği her platformda takip edilirken sosyal medya hesaplarında da yoğun ilgiyle karşı karşıya.

 

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’in insana dokunan tavrı ve hizmet odaklı adımları Sivaslılar tarafından dikkatle takip ediliyor. Bu takip aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da yapılıyor. İnstagram hesabı olan Sivas Valiliği 100 bin takipçiye erişerek 81 il içerisinde en çok takip edilen ikinci hesap oldu.

 

Sivas Valiliği Basın Biriminin İnstagram hesabının yakaladığı bu başarıdaki katkısı da takdir ediliyor. Sivas Valiliği ve Kamu Hizmetlerinin tanıtımında, projelerin ilerleyişinin geldiği noktaların, şehrin birlik ve bütünlüğünün yansıtıldığı karelerin ve bilgilendirmelerin olduğu İnstagram sayfasının sadece Sivas’tan değil, Dünya genelindeki Sivaslılar tarafından da takip edildiği biliniyor.

 

İlerleyen süreçte takipçi sayısının çok daha artması beklenirken, takipçilerin de kendilerine sunulan bilgilendirme içerikli başlıklarından memnun olduğu ifade ediliyor.

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP