DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Damada Kurşun Yağdırdı

Yayınlanma Tarihi :
Damada Kurşun Yağdırdı

Sevdiği kızın başkasıyla evlendiği gün düğünü basıp damada herkesin gözü önünde kurşun yağdırdı. Kaçan firari daha sonra yakalandı.

 

Diyarbakır’da meydana gelen olayda , sevdiği kızın başkasıyla evlendiği gün düğün salonuna giden Selahattin Aktaş silahını çıkarıp damada kurşun yağdırdı. 8 kurşun isabet eden 23 yaşındaki damat A.E ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Düğüne gelen 10 yaşındaki E.K. da seken kurşunlar nedeniyle bacağından yaralandı.

 

Damada kurşun yağdıran Selahattin Aktaş’ın cinayeti, gelinle evlenmek istemesine rağmen reddedilmesi üzerine işlediği açıklandı.

 

Selahattin Aktaş, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nce oluşturulan özel ekibin çalışmasıyla olaydan 5 saat sonra yakalandı. Arkadaşının evinde saklanan Aktaş’ın yanında saldırıda kullandığı silahta ele geçirildi.

 

Olayla ilgili yapılan araştırmada ise Aktaş’ın yaklaşık 1 yıl önce akrabası da olan gelin ile evlenmek istediği ancak olumsuz yanıt aldığı öğrenildi. Saldırıyı bu nedenle düzenlediği öne sürülen Aktaş, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Bu arada aldığı kurşun yaralarıyla kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan damat A.E.’nin hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Soruşturma sürdürülüyor.

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP