DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP SİVAS’TA GÖVDE GÖSTERİSİNE HAZIRLANIYOR

Yayınlanma Tarihi :
CHP SİVAS’TA GÖVDE GÖSTERİSİNE HAZIRLANIYOR

21-23 Ekim Tarihleri arasında CHP’li tüm belediye başkanları ve partinin yetkili organları Çalıştay için Sivas’ta kampa giriyor.

 

Çalıştay ile  ilgili detayları anlatmak için basın mensuplarıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun şehrin gündemiyle ilgili görüşlerini de aktardı. Coşkun “ Bilindiği üzere ülkemiz seçim sathına girmiş durumda. Bizde Sivas İl Örgütü olarak Milletvekilimiz başta olmak üzere bütün örgüt yapımızla ve tüm enerjimizle sahada vatandaşlarımız ile bir aradayız. Şehrimizin bitmeyen ve çözülemeyen sıkıntıları olan her konunun  hem yerel yöneticilerle görüşüyoruz hem de Milletvekilimiz Ulaş Karasu eşliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünde sürekli gündeme taşıyarak çözüme kavuşturulması için çalışıyoruz” dedi.

 

Geçtiğimiz günlerde Faik Öztrak başkanlığında Sivas’ta “Ekonomi Masası”nın çalışmalar yaptığını hatırlatan Coşkun, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun verdiği talimatla 21-23 Ekim tarihleri arasında Sivas’ta “Çalıştay Programı” düzenleneceğini açıkladı. Parti Meclisi, Myk üyeleri, Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının tamamının katılacağı çalıştay öncesi hem merkez hem de ilçelerde saha çalışması yapılacağını söyledi.

 

Coşkun “Bu program esnasında Milletvekillerimiz ile birlikte Genel Başkanımızın katılacağı bir toplantı yapılacak. Bu çalıştayın Sivas’ta yapılması Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilimize verdiği önemi göstermektedir.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da Çalıştaya katılacağını ifade eden Yılmaz Coşkun “Belediye Başkanları Çalıştay Programı’nın İlimizde Gerçekleşmesinden Dolayı Sayın Genel Başkanımıza Tüm Sivas Halkı Ve İl Örgütüm Adına Teşekkür Ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM YAP