DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Celal Dağgez İmzayı Attı

Yayınlanma Tarihi :
Celal Dağgez İmzayı Attı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmalarından olan Celal Dağgez Milletvekili Aday Adaylık başvurusunu yaptı. Dağgez “‘Birlikte Kazanacağız, Tarih Yazacağız.” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ederek İyi Parti kuruluş aşamasında yer alan daha sonra Meral Akşener’in Danışmanlığı görevine getirilen Celal Dağgez, bugün Milletvekili olmak için Aday Adaylık müracaatını yaptı. İyi Parti Genel Merkezi’ne giderek formunu teslim eden Dağgez yaptığı açıklamada “Büyük Türk Milleti, Kıymetli Hemşerilerim;

2017 yılında büyük mücadeleler neticesinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde kurulan, şahsımın da Kurucular Kurulu Üyesi olarak ilk günden beri oluşumunda yer aldığı İYİ Parti, kısa zaman içerisinde milletimizin teveccühünü kazanmış, kimsesizlerin kimsesi, sessizlerin gür sesi olmuştur.
Bilindiği üzere İYİ Parti, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerine tüm gücüyle hazırlanmakta ve yoksulluğa mahkûm edilmiş Büyük Türk Milletinin kaderini değiştirme kararlılığını ve inancını üzerinde taşımaktadır. Bu kararlılık ve inanç neticesinde milletimizin sığındığı tek yer İYİ Parti’dir. İYİ Parti’nin ilkelerini kendisine rehber edinmiş herkese de milletimizin bizi çağırdığı bu noktada büyük görevler düşmektedir. Gerek milletimizin bu çağrısı gerekse üzerime düşen görev gereği; Türk vatanına, Büyük Türk Milletine ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı güzel memleketim Sivas’a daha iyi hizmet edebilmek adına 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem TBMM seçimlerinde milletvekili adayı olabilmek için İYİ Partimize başvurumu yapmış bulunmaktayım.
Yegâne amacım; işsizliğin hüküm sürdüğü, göç vererek küçülen, sosyo-ekonomik sorunların tavan yaptığı Sivasımızın TBMM’de var olan temsil sorununu ortadan kaldırmak, memleketime ve milletime hizmet edebilmektir.
Bu yolu; Sayın Genel Başkanım ve partimin takdirleri, dava arkadaşlarımın desteği, hemşerilerimin teveccühü ve milletimin duasıyla yürüyeceğime inanıyor, saygılarımı sunuyorum.
‘Birlikte Kazanacağız, Tarih Yazacağız.’” dedi.
SivasKulis Haber

YORUM YAP