DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BU İDDİA ÇOK KONUŞULUR!“PAZARLIKLAR BAŞLADI. FETÖCÜLERİ VEKİL OLARAK MECLİSE SOKACAKLAR”

Yayınlanma Tarihi :
BU İDDİA ÇOK KONUŞULUR!“PAZARLIKLAR BAŞLADI. FETÖCÜLERİ VEKİL OLARAK MECLİSE SOKACAKLAR”

Melih Gökçek’in dile getirdiği iddia çok konuşulur. Cumhuriyet Halk Partisi uzmanı olduğunu söyleyen Gökçek’in iddiaları siyasi kulislerde bomba etkisine neden oldu.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek’ten 2023 seçimleri için gündemi sarsacak bir iddia geldi. Millet İttifakının büyük ortağı Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun hem Amerika hem de İngiltere ziyaretinde Fetöcülerle milletvekili pazarlığı yaptığını iddia etti.

 

“Cumhuriyet Halk Partisini bana sorun, ben Chp uzmanıyım” diyen Melih Gökçek “Amerika’da olan fetöcü  Mustafa Özcan, Mustafa Yeşil gibi isimler Kılıçdaroğlu’yla aynı tarihlerde İngiltere’de olacaklar” dedi.  Akın İpek’in de İngiltere’deki milletvekili pazarlığına dahil olacağını ve bazı isimlerin Kılıçdaroğlu’na liste olarak verileceğini söyledi.

 

Sosyal medya platformu Twitter’da katıldığı Space odasında konuşan Melih Gökçek “Hem Chp içinden hem de masanın diğer partilerinin içine Fetöcü isimleri vekil adayı olarak listeye koyacaklar. 100 kişilik bir listeleri var ve onlarla görüşüyorlar. İçlerinden vekil olacak kişileri belirleyecek ve meclise sokacaklar. Kaynaklarım bu konuda çok sağlam ve bilginin doğruluğundan eminim. Bana göre Kılıçdaroğlu’nun adaylığı yüzde 51 ama fetöcülerinde Kılıçdaroğlu’nu istemediğini söyleyeyim.” açıklamasını yaptı.

 

Fetöcülerin Chp’den 30 vekil talepleri olduğunu, Milletvekili listesi yapılırken özellikle Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok sıkıntı yaşayacağını ifade eden Melih Gökçek, “Özellikle Ankara’da kimse yerini garanti görmesin. 1 belki 2 kişinin yeri garanti diğer isimler bir sürprizle karşılaşabilirler. Millet İttifakı partileri için vekil listesi yapmak,farklı krizleri de gündeme getirebilir” dedi.

YORUM YAP