DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bu Güzel Yavrumuz Desteğinizi Bekliyor

Yayınlanma Tarihi :
Bu Güzel Yavrumuz Desteğinizi Bekliyor

Son dönemlerde sayısı giderek artan ve tedavisi çok pahalı olan SMA hastalığına Baybars’ta yakalandı. Sivaslı olan Baybars 23 aylık ve destek bekliyor.

 

Tüm imkanlar seferber edilerek hayata tutunması için mücadele edilen SMA Hastası olan Baybars Bebek için toplumun her kesimi elinden gelen desteği vermeye çalışıyor. Özellikle İstasyon Caddesi’nde bazı noktalarda Baybars Bebek için bağış stantları oluşturuldu. Sivaslıların daha çok destek olması ve Baybars bebeğin tedavisinde kullanılan ve çok pahalı olan ilaç alımı için yardımlarını kesmeden devam ettirmesi bekleniyor.

 

 

Yardım kampanyası başlatılan Baybars bebek için yasal olarak ve Valilik izinli bağış kampanyası da yapılıyor. Yardım kampanyası için duyurulan hesap numaraları ise şöyle;

 

VALİLİK ONAYLI İBAN

TR10 0001 5001 5800 7320 0492 78 TL

Alıcı:Yasin Alim

Avrupa Bağış İbanı

‌NL92 BUNQ 2086 3760 65

Alıcı:Sma Kids

Swift:BUNQNL2A

 

 

Baybars Bebek için geçtiğimiz günlerde bir kermes düzenlenmiş ve Kermes’e Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’in eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek de destek amaçlı katılım sağlamıştı.

 

 

Mayıs Ayı sonunda bir Kermes’in daha planlandığı öğrenilirken tüm Sivaslıların Baybars Bebeğin yaşaması için yardım ve desteklerine devam edeceği umut ediliyor.

 

SivasKulis Haber

 

 

 

 

YORUM YAP