DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bravo Okan Baran

Yayınlanma Tarihi :
Bravo Okan Baran

Deprem Bölgesinde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden olan Jenaratörler gönüllüler tarafından bölgeye ulaştırılıyor. O gönüllülerden bir tanesi de Okan Baran.

 

Yüzyılın en büyük felaketi için herkes seferber olurken Tetsed ” Tüm Etkinlik Teknolojileri Sektörü Derneği ” Yönetim Kurulu Üyesi Okan Baran deprem bölgesine özellikle jenaratör götürerek önemli bir ihtiyacın karşılanmasına vesile oldu. Özellikle enkaz altında hayata tutunmaya çalışan insanımız için çaba gösteren ekipler gece olunca zorlanıyordu. Bazı bölgelerde aydınlatmaya ihtiyaç duyulurken arkadaşımız Okan Baran üyesi olduğu Tetsed’i harekete geçirerek özellikle jenaratör ağırlıklı olan onlarca tırın İstanbul’dan deprem bölgesine ulaşılmasını sağladı. Eksikliği görülen her malzemeyi temin etmek için İstanbul’da ki yönetim kurulu üyeleriyle kontak halinde olan Baran deyim yerindeyse deprem bölgesini parsel parsel geziyor.

 

SivasKulis Haber olarak hem Okan Baran kardeşimize hem de destek veren Tetsed Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.

SivasKulis Haber

YORUM YAP