DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bir Fetöcü Daha Kodese Gönderildi

Yayınlanma Tarihi :
Bir Fetöcü Daha Kodese Gönderildi

Hain Terör Örgütü Fetönün firar olan itleri yapılan çalışmalarla yakalanmaya devam ediyor. Sivas Emniyeti firari olan bir Fetöcüyü daha kodese gönderdi.

 

Terör Örgütü Fetönün sosyal medyadaki en popüler köpeği olan Emre Uslu kuyruğunu sıkıştırıp kaçtığı Amerika’dan kendi kitlesini diri tutmaya dair propagandasına devam ediyor. Dün bir mesaj paylaşan Uslu “Yine Yeşillendi Fındık Dalları” diyerek “Güçlendiklerini” iddia etse de en güzel cevaplardan bir tanesi Sivas Emniyet Müdürlüğü verdi.

 

Darbe kalkışması sonrası firari olarak saklanan Fetöcülerden bir tanesi yapılan operasyonla ele geçirildi. 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası olan H.Y isimli hain Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nün yaptığı başarılı çalışma ile yakalanarak cezaevine gönderildi.

 

Amerika’da keyif ve lüks içinde yaşayıp Türkiye’deki taraftarlarını gaza getirmeye çalışan Emre Uslu ve türevlerine hala inanan salaklara ve kaçak hayatını “Mücadele” sanan aptallara SivasKulis Haber olarak bir tavsiyede bulunalım.

ŞEYTANIN MÜRİDİ OLARAK YAŞAMAKTAN VAZGEÇİN. ÇAKMA MEHDİNİZ GEBERİP GİTTİĞİNDE “GERÇEĞİ” ANLAYACAKSINIZ ANCAK İHANET EDİYOR OLUŞUNUZUN PİŞMANLIĞINI HEP YAŞAYACAKSINIZ. O NEDENLE TÖVBE EDİN VE EMNİYETE GİDİP HAİNLERİ DEŞİFRE EDEREK VİCDANINIZI RAHATLATIN.

 

SivasKulis Haber

 

 

YORUM YAP