DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAYKAL’dan MUHALEFETE TERÖR AYARI!

Yayınlanma Tarihi :
BAYKAL’dan MUHALEFETE TERÖR AYARI!

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal’dan muhalefet partilerine terör saldırısı ayarı.

 

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa etmesi parti içinde çeşitli tepkilere neden olmuştu. Chp’nin izlediği “Devlet Karşıtı” söylem ve ithamların partisinden istifa etmesinde etkili olduğunu söyleyen Baykal, Pazar günü İstiklal Caddesi’denki patlama sonrası bazı muhalif isimlerin hem medya üstünden hem de sosyal medya üstünden hükümeti hedef göstermesine tepki gösterdi.

 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Prof. Dr. Aslı Baykal “Terör saldırıları iktidara yarıyor, gibi bir söylem üreterek devleti ve kurumlarını zan altında bırakmaya çalışıyorlar. Siz de  terörle mücadele edin o vakit, size de yarasın. Bir maniniz mi var?” dedi. Baykal’ın attığı mesaj sonrası yüzlerce yorumda Aslı Baykal’a destek twitleri gelirken, Chp’nin ve muhalefet partilerininvgeldiği siyasi çizginin ülke bütünlüğü ve çizgisinden uzaklaştığı değerlendirmesi yapıldı.

YORUM YAP