DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞROLLERDE SİVAS’lı OYUNCULAR VAR ve TAMAMI SİVAS’ta ÇEKİLDİ. BÜTÜN SİVASLILAR ve SİNEMASEVERLER, ALIN BİLETİNİZİ “SİL BAŞTAN KAYNANAM” VİZYONDA!

Yayınlanma Tarihi :
BAŞROLLERDE SİVAS’lı OYUNCULAR VAR ve TAMAMI SİVAS’ta ÇEKİLDİ. BÜTÜN SİVASLILAR ve SİNEMASEVERLER, ALIN BİLETİNİZİ “SİL BAŞTAN KAYNANAM” VİZYONDA!

Çekimleri Ağustos ayının içerisinde olan ve tamamı Sivas’ta çekilen “Sil Baştan Kaynanam” isimli film vizyona girdi. Başrollerde Sivas’lı oyuncular var yan kadroların tamamı Sivaslı. Biletinizi alıp gidin, Sivas’a bir de sinema perdesinden bakın.

 

Barış Başar’ın kaleme aldığı, Raşit Çelikezer’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve tamamı Sivas’ta çekilen “Sil Baştan Kaynanam” isimli film 9 Aralık’ta vizyona girmişti. Film dün Sivas’ta da oyuncuların da dahil olduğu ikinci bir gala yaptı. Filme Sivas’lı olan oyuncular damga vurdu. Filmin erkek başrolünde oynayan Alper Saldıran,Hakan Bulut ve Ömer Kurt Sivas’lı oldukları için filmin ikinci galasının kendi şehirlerinde olmasını mutluluğunu yaşıyordu. Filmin yan rollerinde ise tamamen Sivas’lı oyuncular vardı ve film hem konusuyla hem de Sivas’ın tarihi ve turistik alanlarını bol bol göstermesiyle gişede kendine üst sıralarda yer bulacak gibi görünüyor.

 

Filmin başrol oyuncuları Alper Saldıran, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve filmin senaristliğini de yapan oyuncu Barış Başar film ile ilgili görüşlerini SivasKulis Haber ile paylaştı. Filmin çekimi sırasında bütün şehrin destek verdiği filmin sonunda ise isimlere teşekkür eden bir yazıda paylaşıldı. Bu teşekkürün içerisinde SivasKulis Haber olarak bizimde olmamız ayrı bir mutluluğa neden oldu. Aşağıdaki linki tıklayarak hem oyuncuların görüşlerini hem filmin fragmanını hem de teşekkür edilen isimlerin tamamını izleyebilirsiniz. SivasKulis Haber olarak Sil Baştan Kaynanam isimli filme gişe yolculuğunda başarılar dileriz.

YORUM YAP