DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bacuna Gelirse Sivasspor’un En Pahalı Transferi Olacak

Yayınlanma Tarihi :
Bacuna Gelirse Sivasspor’un En Pahalı Transferi Olacak

EMS Yapı Sivasspor’a İngiltere’den bir oyuncu daha gelebilir. Alex’i kadrosuna katan Sivasspor bir Juninho Bacuna için gözünü karartmış durumda.

 

Yunus Emre Konak’ı geçtiğimiz sezon İngiltere’ye gönderen Sivasspor,  Birmingham’dan Alex Pritchard’ı transfer etmişti. Sivasspor’un orta sahasında görev yapacak oyuncu, İngiltere’den takım arkadaşıyla Sivasspor’da buluşabilir.

 

Orta saha ve sağ kanatta oynayabilen Bacuna için girişimlerini başlatan EMS Yapı Sivasspor oyuncunun takımı Birmingham ile temasa geçti. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun’un da istediği Bacuna için takımların anlaştığı iddia edildi. Oyuncunun ikna edilmesi için yoğun uğraş veren Sivasspor piyasa değeri 3.6 Milyon Euro olan futbolcuyla anlaşırsa, Sivasspor tarihinin en pahalı transferini gerçekleştirmiş olacak.

 

Bacuna’nın Sivasspor’a transfer olması için tüm şartlarını zorlayan yönetim, transfer bütçesini ise Rey Manaj’ın satılmasıyla bulmuş olacak. Alex Pritchard’ın da eski takım arkadaşını Sivasspor’a gelmesi için ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Sivasspor’un yakın zamanda Bacuna transferini resmen açıklaması bekleniyor.

 

Cemil Duymaz / SivasKuli Haber

YORUM YAP