DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ahmet Özyürek “Gardaş Ülkene ve Partine Sahip Çık”

Yayınlanma Tarihi :
Ahmet Özyürek “Gardaş Ülkene ve Partine Sahip Çık”

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayları dün yapılan bir törenle tanıtıldı. Törene ilgi üst düzeydeydi. Adayların coşkusu ve heyecanı ise 14 Mayıs’ta yaşanacak zaferin habercisi niteliğindeydi.

 

Sivas’tan tek vekille temsil edilen Milliyetçi Hareket Partisi 14 Mayıs seçimlerinde hedefini en az 2 vekil olarak belirledi. Aday listelerinin açıklanmasından sonra ilk kez bütün adaylar aynı toplantıda bir araya geldi. Hem partililere hem de medya mensuplarına Aday Tanıtım Toplantısı düzenlenirken, salondaki coşku ve inanmışlık herkesin tek ses olmasına yetti. Aday Tanıtım Toplantısına Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in de katıldığı gözlendi.

 

 

Toplantıda ilk sözü alan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Hakan Uygun’du. Uygun seçimlerin öneminden bahsederken “Ülkücü gençlik ve Milliyetçi Hareket Partisi ülkemizin  sigortasıdır. Bölücülük ve teslimiyetçilik siyasetiyle iktidar olmak isteyenlere bu aziz millet izin vermeyecektir” dedi.

 

 

Adaylar isim isim tanıtılırken sahneye geldiler ve birer konuşma yaptılar. Toplantıda söz alan Milletvekili Adayları Bahadır Gökmen, Murat Sevinç, Kenan Çarboğa ve İlker İpek’in ortak noktası ise Sivas ve ülke genelinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin patlama yapacağı ve Cumhur İttifakı zaferinin yaşanacağı yönündeydi.

 

 

Son sözü ise Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek aldı. Yeniden aday olan ve ilk sırada yer alan Ahmet Özyürek ise konuşmasında “Onlar tarih yazacakmış. Biz destan yazıp onları tarihe gömeceğiz.” diyerek Millet İttifakı’nın ve ittifaka dahil olan partilerin seçimlerde hezimet yaşayacağını iddia etti. Özyürek 14 Mayıs seçimlerinin hem Cumhur İttifakı’nın hem de Milliyetçi Hareket Partisi’nin patama yapacağı bir seçim olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

Özyürek ” Bir tarafta ezanımızı susturmak isteyen, ülkemizi bölmek isteyen bir gurp var, bir tarafta bunlara dur diyen ve bütünlüğümüzü, yarınlarımızı korumak ve daha da güzelleştirmek isteyen bir Cumhur İttifakı var. Ben biliyorum ki Yiğidolar bölücülere oy vermez. GARDAŞ gel partine ve ülkene sahip çık” dedi. Özyürek’in konuşması sonrası salon sloganlarla inlerken 14 Mayıs akşamının da olası sonucu da ilan edilmiş oldu.

 

 

 

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP