DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“Adayım” Dedi

Yayınlanma Tarihi :
“Adayım” Dedi

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas’ta görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Bilgin 2024 seçimleri için “Aday” olduğunu ifade etti.

 

Göreve geldikleri andan itibaren yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin “Gönül Belediyeciliği sloganımızı hizmetlerimiz ve hayata geçirdiğimiz projelerle üst seviyeye çıkarmaya çalıştık. Yaşanılan pandemi ve ekonomik kriz bazı aksaklıklara neden olsa da biz yine de en üst seviyede hizmet etmeye ve üretmeye devam ettik.” dedi.

 

 

Sivas ve Sivas Halkının en iyi hizmeti hak ettiğini vurgulayan Hilmi Bilgin, mutlaka eksiklerimiz olmuştur, mutlaka gözden kaçan şeyler olmuştur ancak bütün şehre iyi hizmet getirebilmek için var gücümüzle çalıştık  ifadelerini kullandı. “Bizim yönetim anlayışımız istişareye dayanır. Şehrimize hep birlikte hizmet etmek adına her fikri önemsiyoruz. Ortak akıl ekseninde projelerimizi olgunlaştırıyor ve hayata geçiriyoruz” diyerek şehri yönetmeye dair olan bakış açısını paylaşmış oldu.

 

 

31 Mart 2024 seçimleri ile ilgili de konuşan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ” Ben vekil olarak, baro başkanı olarak görevler yaptım. 7 yıl vekillik yaptım, daha sonra bakan yardımcısı oldum. Bakan yardımcılığımızın 5. ayında Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle belediye başkan adayı olduk. 4,5 yıldır da şehrimize hizmet ediyoruz.

Bizim siyaset anlayışımızda makamlar gelip geçicidir. O nedenle kararı milletimiz verecek. Genel merkezimizin de uygun görmesi ile Sivas’ta Belediye Başkanlığında yola devam etmek istiyoruz. Milletimize hizmet etme gayretindeyiz” şeklinde konuştu.

 

 

SivasKulis Haber

YORUM YAP